RETRRRO HRAČKY

RETRRO HRAČKY – AKCE PRODLOUŽENA DO 30. 9. 2017, NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Natankujte nebo nakupte na vybraných čerpacích stanicích PAP OIL a za každých utracených 200 Kč obdržíte 1 razítko. Jednorázově můžete získat maximálně 15 razítek. Nasbírejte potřebný počet razítek do hrací karty a získáte možnost zakoupit produkty FATRA se slevou oproti běžným maloobchodním cenám na ČS PAP OIL. Pro získání slevy je zapotřebí podle typu produktu nasbírat 5, 7 nebo 10 razítek, podle typu produktu. Na jednu hrací kartu lze uplatnit slevu pouze na jeden produkt.

Pravidla soutěže najdete ZDE

fatra

PRO DĚTI

INDIÁNSKÁ KÁNOE

INDIÁNSKÁ KÁNOE

Nafukovací indiánská kánoe je vyrobena ze zdravotně nezávadné, certifikované fólie v kombinaci dvou barev – červené a žluté. Na obou stranách kánoe je natištěn indián. Velikost kánoe je 134 x 45 cm.

ŽIRAFA

ŽIRAFA

Ač postrádá typické hnědé skvrny, je žirafa jednou z nejznámějších svého druhu na světě. Proslulost jí přinesly promyšlený design, funkčnost, a hlavně obliba u dětí. Nafukovací žlutá žirafa je zpátky a její ergonomicky tvarované tělo a bezpečný materiál zajistí nejen Vašim dětem hodiny zábavy. Velikost hračky je 100 x 65 cm.


HOUSENKA

HOUSENKA

Z každé housenky nemusí vzniknout překrásný motýl. Nafukovací housenka totiž není určena k obdivování milovníky hmyzu, ale především pro zábavu Vás i Vašich dětí. Ve žluto-zelené barevné kombinaci získáte sedací hračku pro nejmenší děti ozvučenou pískátkem. Velikost hračky je 43 x 95 cm.

VODNÍ ŠIPKA ZEBRA

VODNÍ ŠIPKA ZEBRA

Nafukovací lehátko pro spoustu zábavy na vodě i u vody. Nafukovací lehátko je vyrobeno ze zdravotně nezávadné, certifikované fólie v kombinaci bílé a červené barvy. Velikost lehátka je 150 x 65 cm.


PIRÁTSKÁ LODIČKA

PIRÁTSKÁ LODIČKA

Nafukovací černo-bílá lodička má na vlajce pirátskou lebku. Část podpalubí je možné zkontrolovat kulatým průhledným okýnkem. Lodička má dvě komory (dva ventilky). Horní část lodičky se nafukuje a do spodní komory se nalije voda, která zajišťuje stabilitu na vodě. Velikost lodičky – nahuštěná 50 x 50 cm.

VODNÍ ŠIPKA ZEBRA

MÍČ

Míč pro spokojené hry ve vodě, na zahradě i na pláži. Nafukovací míč o průměru 40 cm je vyrobený z certifikované, zdravotně nezávadné fólie v kombinaci červené, modré, žluté a bílé barvy.


KRUH KOTVY, RYBKY

KRUH KOTVY, RYBKY

Nafukovací kruh je vyroben ze zdravotně nezávadné, certifikované fólie v kombinaci dvou barev – bílé a červené. Na horní bílé ploše je modrý potisk námořních kotev a kormidel. Nafukovací kruh od českého výrobce je určen pro malé děti od 2 do 6 let. Nafouknutý kruh má vnější průměr 41 cm, vnitřní průměr 20 cm.


Razítka je možné sbírají do 31. 8. 2017. Produkty FATRA mohou být zakoupeny do 31. 8. 2017 podle skladové dostupnosti nebo do vyprodání zásob. Za každých utracených 200 Kč získá zákazník 1 razítko. Produkty zařazené do této akce mohou být zakoupeny i bez vyplněné hrací karty za maloobchodní ceny platné v prodejní síti PAP OIL. Razítka nelze vyměnit za hotovost. Doporučujeme Vám hrací karty uplatňovat průběžně a nákup neodkládat až na konec akce. Hrací razítka lze sbírat a uplatňovat na vybraných čerpacích stanicích PAP OIL.

Kompletní pravidla spotřebitelské akce jsou ke stažení zde.

Seznam čerpacích stanic, na kterých probíhá spotřebitelská akce najdete zde.

1701439_PAP_web_produkty10 Neslouží jako záchranná pomůcka!